Připojte se k webináři Bruker a jeho a speciálnímu hostu prof. Guillaume Charrasovi z London Center for Nanotechnology, University College London, UK.
Na tomto webináři se dozvíte o úloze mechanobiologie v buněčné a vývojové biologii. Bude využito mikroskopie skenující sondou (AFM), která se ukázala jako klíčová platforma pro nanomechanickou charakterizaci a strukturální analýzu živých biologických systémů.
Tento webinář se zaměří na to, jak lze AFM využít ke studiu dynamických mechanických procesů v živých buňkách, tkáních a jednotlivých biomolekulách. Jeho součástí bude živá ukázka nového CellHesion 300, automatizované platformy pro rychlé a snadné měření struktury, morfologie a biomechanických vlastností biologických vzorků. Automatizované procesy a větší velikost vzorku poskytují možnosti opakovatelného měření nezbytného v biomedicínském a preklinickém výzkumu.
Prof. Charras ve svém příspěvku promluví o přístupech ke studiu dynamických mechanických změn v buňkách a tkáních a jejich roli v morfogenezi.
Pro podrobnosti si stáhněte programový leták.
Hostující mluvčí
Prof. Guillaume Charras
Londýnské centrum pro nanotechnologie
University College London, Spojené království